Bezpečnostní dveřeZabezpečení vozidelBezpečnostní trezoryBroušení nožů, výroba klíčůKontaktní adresaNávrat na úvodní stránku

V současné době se firma prezentuje zabezpečením mnoha zdravotních a kulturních objektů, laboratoří a výzkumných ústavů, obchodů, kanceláří, bytů a domů významných osobností, škol bank a spořitelen, zahraničních firem a vyslanectví na území Prahy a samozřejmě v neposlední řadě tisíce soukromých bytů v Praze a Středočeském kraji.Rolovací mříže

Bezpečnostní rolovací mříže určené k ochraně výloh, dveří,oken, pasáží před neoprávněným vniknutím. Tradiční, desítkami let ověřený způsob zabezpečení, ale v moderním technickém řešení.

Technické řešení umožňuje použití mříží nejen při nové výstavbě, ale i následnou instalaci do již existujících objektů. Všechny typy mříží lze osadit do stavebního otvoru i na otvor. Mohou být umístěny před nebo i za sklo dveřních či okenních křídel, výloh apod.

Nůžkové mříže

Bezpečnostní posunovací nůžkové mříže určené k ochraně výloh, dveří, oken, pasáží, průchodů apod. Tradiční, desítkami let ověřený způsob zabezpečení s novými technickými prvky a moderní povrchovou úpravou.

Mříž lze osadit do otvoru nebo i před otvor. Instalace mříží je možná před nebo za sklo dveřních či okenních křídel, výkladů apod. Různá technická řešení umožňují zhotovení mříže jednostranné, dvoudílné, dělené či sklopné.

Pevné mříže

Standartní - pro zabezpečení otvorů nabízíme pevné mříže. Pevné mříže se vyrábějí vždy z ocelových profilů různé konstrukce a tvaru. V provedení pevná mříž nebo pevná otvírací mříž. Otvírací mříže jsou zabezpečeny v uzavřené poloze visacím zámkem nebo zadlabacím zámkem s cylindrickou vložkou. Povrchová úprava mříže je standardně prováděna práškovou barvou dle odstínů RAL. Pro venkovní použití doporučujeme pozinkování mříží před lakováním. Některé typy lze vyrobit v provedení s předsazením pro květiny.

Certifikované - Tato mříž je certifikována ve 3. bezpečnostní třídě a pro stupeň utajení dle NBÚ kategorie "T" – při dodržení podmínek kotvení. Tato mříž je umístěna do rámu, který bude zakotven ve stavebním otvoru ocelovými kolíky délky min 120 mm nebo bude kotven stavebně do zdiva. Pevné mříže jsou standardně vyráběny ze čtvercové oceli 10 mm. Rozměr ok mříže se standardně vyrábí max. 150 x 150 mm. Povrchová úprava mříže je práškovou barvou dle vzorníku RAL. Pro venkovní použití doporučujeme pod práškovou barvu pozinkování.

Předokenní rolety

Rolety PROTHERMA - jsou vyrobeny z Al dvoustěnných profilů vypěněných polyuretanem. Povrchová úprava lamel je prášková vícevrstvá vypalovaná barva. Ovládání ruční pomocí popruhu nebo za příplatek elektromotorem. Ovládání elektromotorů může být samostatnými přepínači nebo centrální. Roleta je vždy levotočivá. Rolety lze vybavit bezpečnostními zámky proti nadzvednutí zvenčí. Barva lamel - výběr z 19 barev dle vzorníku. Tyto rolety jsou vhodné pro novostavby a při rekonstrukci fasády.

Rolety VARIMAXX - jsou vyrobeny z Al dvoustěnných profilů vypěněných polyuretanem. Ovládání ruční pomocí popruhu nebo za příplatek elektromotorem. Ovládání elektromotorů může být samostatnými přepínači nebo centrální. Dodatečná montáž je bezproblémová. Rolety lze vybavit bezpečnostními zámky proti nadzvednutí zvenčí. Lamely nabízíme ve 19 barevách dle vzorníku.

Bezpečnostní a ochranné fólie

Ochranné fólie s tloušťkou do 200 um - poskytují odstupňovanou ochranu před poraněním při nárazu do skleněné plochy, neboť udrží úlomky skla pohromadě. Jsou vhodné pro ochranu skleněných výplní dveří, přepážky, skleněné plochy ve schodištích, okna a balkonové dveře ve vyšších patrech, střešní okna ap.

Bezpečnostní fólie o tl. 300 um - v kombinaci se sklem o tl. 4 mm vytváří účinnou mechanickou bariéru proti násilnému proražení. Spolu s bezpečnostním vrstveným sklem vytváří bezpečnostní fólie komplet zajišťující odolnost proti prostřelení v třídách balistické odolnosti podle EN 1063 BR2 - NS. Použití bezpečnostní fólie je velice rozšířené a klienty jsou komerční společnosti, státní instituce i soukromé osoby.

Nezaujala Vás naše nabídka?
Máte další dotazy?
Potřebujete poradit?

Neváhejte nás prosím kontaktovat na uvedených telefonních čislech či emailu:

Perfect Complette Service, s.r.o.
Salmovská 18
120 00 Praha 2
tel.: 296 216 013
fax: 296 216 445
Otevírací doba: Po-Pá 8:00-17:00
email: info@pcssro.czPerfect Complete
Service, s.r.o.,

Salmovská 18, Praha 2,
tel.: 296 216 013,
fax: 296 216 445,
Po-Pá 8:00-17:00
info@pcssro.cz